Parafia Rzymskokatolicka pw. św. Andrzeja Apostoła w Wyszkach
Intencje Mszy Św. 21 – 27.12.2020 r.
Poniedziałek
7.00
+ Marianna, Bronisław, Wacław Górscy, Alfons, Katarzyna Tworkowscy, Jerzy Pietrzykowski; of. Rodzina Górskich
Wtorek
7.00
+ Lucyna (19 r.), Antoni, Józef, zm. z rodz. Baranowskich; of. Danuta
Środa
18.00
+ Antoni, Stanisława, Wiktor, Anna Niewińscy; of. Witold
Czwartek - Wigilia Bożego Narodzenia
7.00
+ Wiesław Łuczaj (2 r.); of. Żona z dziećmi
7.25
+ Stanisław Warpechowski (30); of. Żona
23.00
PASTERKA - Za Parafian
Piątek - Uroczystość Bożego Narodzenia
9.00
+ Eugenia Niewińska; of. Lech
10.45
+ Kalikst Warpechowski; of. Rodzina
12.15
+ Władysława (r.ś.); of. Jerzy Sawicki
Sobota - Święto św. Szczepana
9.00
50-lecie ślubu Krystyny i Witolda; of. Dzieci
10.45
Za Parafian
12.15
+ Leokadia, Jan; of. Stanisław Warpechowski
Niedziela Świętej Rodziny
9.00
Za Parafian
10.45
Dziękczynno-błagalna w 35 r. ślubu Jadwigi i Andrzeja
12.15
+ Zenon Borowski (12 r.); of. Żona
Intencje Mszy Św. 14 – 20.12.2020 r.
Poniedziałek
7.00
+ Stanisław, Maria Borowscy; of. Syn Jan
Wtorek
7.00
+ Wiktor Olszański (13 r.); of. Żona Aniela
7.25
+ Ryszard Górski (30); of. Rodzina
Środa
18.00
+ Mieczysław Chomicki; of. Żona
Czwartek
7.00
+ Stanisława, Antoni Niewińscy; of. Córka
Piątek
7.00
+ Jadwiga, Stanisław Łaszczuk; of. Córka
Sobota
6.30
+ Janina, Tadeusz Niewęgłowscy, Jadwiga, Józef, Marek Sójka; of. Katarzyna
Niedziela
9.00
o zdrowie i Boże błogosł. dla Wiesławy i Jana; of. Rodzice
10.45
+ Antoni, Ludwik, Marianna, Wiesława, Władysława Mierzwińscy, Tadeusz Miluski; of. Irena
12.15
+ Stanisław Leszczyński (20 r.); of. Zenobia
Intencje Mszy Św. 7 – 13.12.2020 r.
Poniedziałek
7.00
+ Franciszek Niewiński (5 r.), Marianna, Stanisława, Feliks; of. Andrzej
Wtorek - Uroczystość Niepokalanego Poczęcia NMP
9.00
+ Janina Łuczaj (10 r.); of. Czesław
10.45 (kaplica)
+ Zofia, Jan Miluscy; of. Józef
17.00
+ Alina Budlewska; of. Sąsiedzi z bloku
Środa
18.00
+ Irena Sacharzewska (2 r.); of. Córka
Czwartek
7.00
+ Marian Falkowski (14 r.); of. Syn
Piątek
7.00
+ Zofia, Józef Borowscy, Helena Górska; of. Henryk
7.25
+ Kazimierz Maciejczuk (30); of. Żona
Sobota
6.30
+ Kazimiera Sadowska (r.ś.), Paweł Miluski; of. Rodzina
7.20
+ Celestyna Wyszkowska (30); of. Córka z rodziną
Niedziela
9.00
+ Edmund Mierzwiński; of. Matka
10.45
+ Aleksander Łukaszewicz, Felicja, Kazimierz Kardaszewicz, Jerzy, Tadeusz Laskowscy; of. Rodzina
12.15
o Boże błogosł. dla Marty i Katarzyny; of. Matka Chrzestna
Intencje Mszy Św. 30.11 – 6.12.2020 r.
Poniedziałek - Uroczystość Św. Andrzeja Apostoła
9.00
o powołania kapłańskie i zakonne i o Boże błogosł. dla proboszcza; of. KŻR z Niewina Borowego
12.00
+ Józefa, Franciszek, Stanisław, Irena Perkowscy, Mieczysława Warpechowska; of. Rodzina
17.00
o Boże błogosł. w dobytku i rodzinie Chomickich z Niewina L.
Wtorek
7.00
+ Marianna Warpechowska; of. Syn
Środa
7.00
+ Stanisław Warpechowski (7 dz.); of. Żona
18.00
+ Jan Daniłowicz (r.ś.); of. Rodzina Niewińskich
Czwartek
17.00
+ Wacław, Felicja Trzeszczkowscy; of. Rodzina
Piątek
15.00 (kaplica)
+ Marianna, Józef, Marian, Aleksander; of. Romualda
17.00
+ Marianna, Romuald Niewińscy; of. Edward
Sobota
7.00
+ Mieczysław, Bolesław, Stanisław; of. Józef
Niedziela
9.00
+ Stanisław Topczewski; of. Małgorzata
10.45
o Boże błogosł. dla żywych i szczęście wieczne dla zm. z KŻR z Pulsz
12.15
+ Adolf Borowski (2 r.); of. Syn
Intencje Mszy Św. 23. – 29.11.2020 r.
Poniedziałek
7.00
+ Zbigniew Borowski, Aleksandra, Konstanty; of. Adela
Wtorek
7.00
+ Helena, Edward Średzińscy; of. Syn
Środa
7.00
+ Marianna, Ludwik, Leontyna Morzy; of. Rodzina
Czwartek
7.00
+ Aleksander, Helena, Tadeusz Brzeczko; of. Irena
Piątek
7.00
+ Irena Wasilewska (9 r.); of. Mąż
Sobota
9.00
+ Andrzej Bibułowski, Józef, Stanisława, Albertyna, Stanisława, Kamila; of. Jadwiga
12.00
Niedziela
9.00
+ Genowefa, Michał Falkowscy; of. Syn Jan
10.45
+ Bolesław Warpechowski; of. Rodzina Nazarków
12.15
+ Alina Budlewska; of. Sąsiedzi z bloku przy ul. Nowej w Wyszkach