Ta strona używa plików cookies.
Polityka Cookies
Jak wyłączyć cookies? ROZUMIEM

logoParafia Rzymskokatolicka p.w. św. Andrzeja Apostoła w Wyszkach

Ogłoszenia duszpasterskie z 9.08.2020 r.

1. W poniedziałek Święto św. Wawrzyńca, diakona i męczennika.
2. W czwartek nabożeństwo fatimskie w kaplicy o godz. 19.00.
3. W piątek wspomnienie św. Maksymiliana Marii Kolbego. Dzień modlitewnej pamięci o poległych w obozach i więzieniach.
4. W sobotę Uroczystość Wniebowzięcia NMP. Msze Święte z poświęceniem ziół i kwiatów o godz. 9.00 (kaplica) i 11.30. Przed sumą o godz. 11.00 modlitwa za poległych żołnierzy na miejscowym cmentarzu, następnie przemarsz na Skwer Wolności i poświęcenie Krzyża z tablicą upamiętniającą 100-lecie urodzin św. Jana Pawła II i Bitwy Warszawskiej. Po Mszy Świętej śpiew pieśni religijnych i patriotycznych.

 

Na początek strony...