Ogłoszenia duszpasterskie z 21.11.2021 r.

Ogłoszenia duszpasterskie z 21 listopada 2021 r. (Uroczystość Jezusa Chrystusa, Króla Wszechświata)
1. W następną niedzielę początek okresu Adwentu i nowego roku liturgicznego. W naszej parafii rozpoczynamy trzydniowe rekolekcje adwentowe i nabożeństwo adoracyjne.
2. Msze święte w niedzielę według niedzielnego porządku, w poniedziałek i wtorek o godzinie 9, 12 i 17.
3. We wtorek Uroczystość św. Andrzeja Apostoła - odpust. Spowiedź w poniedziałek i wtorek.
 Porządek adoracji Najświętszego Sakramentu:
 - Niedziela (28 listopada):         godz. 10 - 11   Szczepany, Zakrzewo, Tworki
                                                    godz. 11 - 12.15   Kalinówka, Sasiny