Ogłoszenia duszpasterskie z 27.02.2022 r.

Ogłoszenia duszpasterskie z 27 lutego 2022 r. (VIII Niedziela zwykła)
W środę rozpoczyna się Wielki Post. Msze św. z obrzędem  posypania głów popiołem w kościele parafialnym o godzinie 9.00 i 17.00, w kaplicy w Pulszach o godzinie 10.45. W tym dniu obowiązuje wstrzemięźliwość od spożywania pokarmów mięsnych i post.
W czwartek modlitwa różańcowa o powołania kapłańskie i zakonne prowadzona przez kółka różańcowe o godzinie 16.30.
W piątek nabożeństwo ku czci Najświętszego Serca Pana Jezusa o godzinie 15.00 w kaplicy w Pulszach, o godzinie 18.00 w kościele parafialnym.
W sobotę nabożeństwo do Niepokalanego Serca NMP o godzinie 7.00. Modlitwa różańcowa o godzinie 6.30.
W następną niedzielę po Mszy św. o godzinie 9.00 wystawienie Najświętszego Sakramentu i adoracja do godziny 12.15.
W piątek uroczystość św. Kazimierza, Królewicza, głównego patrona Metropolii Białostockiej. Nie obowiązuje wstrzemięźliwość od pokarmów mięsnych.
Droga Krzyżowa w piątek po Mszy św. o godzinie 18.00.
Gorzkie Żale w niedzielę o godzinie 8.40 i 11.50.