Ogłoszenia duszpasterskie z 27.03.2022 r.

Ogłoszenia duszpasterskie z 27 marca 2022 r. (IV Niedziela Wielkiego Postu)
W piątek (pierwszy miesiąca) nabożeństwo ku czci Najświętszego Serca Pana Jezusa o godzinie 15.00 w kaplicy w Pulszach, o godzinie 18.00 w kościele parafialnym.
W sobotę (pierwsza miesiąca) nabożeństwo do Niepokalanego Serca NMP o godzinie 7.00. Modlitwa różańcowa o godzinie 6.30.
Papieska Droga Krzyżowa w piątek (w przededniu rocznicy śmierci św. Jana Pawła II) po Mszy św. o godzinie 18.00. Rozpoczęcie w kościele parafialnym, zakończenie na placu szkolnym przy Figurze św. Jana Pawła II.
W następną niedzielę po Mszy św. o godzinie 9.00 wystawienie Najświętszego Sakramentu i adoracja do sumy. O godzinie 11.30 modlitwa różańcowa, a następnie Gorzkie Żale. Po sumie spotkanie z rodzicami dzieci przygotowującymi się do I Komunii świętej.
Nawiedzenie chorych z posługą sakramentalną według następującego porządku:
            godz. 9.00        Kowale
            godz. 9.15        Łubice