Ta strona używa plików cookies.
Polityka Cookies
Jak wyłączyć cookies? ROZUMIEM

logoParafia Rzymskokatolicka pw. św. Andrzeja Apostoła w Wyszkach

Ogłoszenia duszpasterskie z 1.05.2022 r.

Ogłoszenia duszpasterskie z 1 maja 2022 r. (III Niedziela Wielkanocy)

Dziś pierwsza niedziela miesiąca. Po Mszy św. o godzinie 9 wystawienie Najświętszego Sakramentu i adoracja do sumy. O godzinie 11.30 modlitwa różańcowa prowadzona przez kołka różańcowe, a następnie nabożeństwo majowe i procesja eucharystyczna.

Po sumie spotkanie z kandydatami do bierzmowania i rodzicami kandydatów.

Nabożeństwo majowe: w niedziele o godz. 8.40 i przed sumą, w tygodniu po Mszy św. o godz. 18 (w tym tygodniu z wyjątkiem soboty).

We wtorek Uroczystość NMP Królowej Polski. Msze święte według niedzielnego porządku - 9, 10.45 (kaplica), 12.15. Po Mszy św. odprawianej o godzinie 9 program okolicznościowy przygotowany przez młodzież ze Szkoły Podstawowej im. św. Jana Pawła II w Wyszkach, a następnie złożenie kwiatów przez wyznaczone delegacje przy pomniku "Pamięci i Tożsamości Narodowej". Na Mszę św. o godzinie 9 gromadzą się także strażacy.

W czwartek (pierwszy miesiąca) modlitwa różańcowa o powołania kapłańskie i zakonne prowadzona przez kółka różańcowe o godzinie 17.30.

W piątek (pierwszy miesiąca) nabożeństwo ku czci Najświętszego Serca Pana Jezusa o godzinie 15 w kaplicy w Pulszach, o godzinie 18 w kościele parafialnym. Po Mszy św. o godzinie 18 spotkanie z kandydatami do bierzmowania.

W sobotę (pierwsza miesiąca) nabożeństwo do Niepokalanego Serca NMP i nabożeństwo majowe o godzinie 7. Modlitwa różańcowa o godzinie 6.30.

Ofiary złożone na tacę w przyszłą niedzielę przeznaczone będą na Wyższe Seminarium Duchowne w Drohiczynie.
Na początek strony...