Ogłoszenia duszpasterskie z 5.06.2022 r.

Ogłoszenia duszpasterskie z 5 czerwca 2022 r.
(Uroczystość Zesłania Ducha Świętego)

Jutro Uroczystość NMP, Matki Kościoła, Głównej Patronki Diecezji Drohiczyńskiej. Msze święte w kościele parafialnym o godzinie 9.00 i 18.00, w kaplicy w Pulszach o godzinie 10.45.

W piątek po Mszy św. o godzinie 18.00 spowiedź dzieci i ich rodzin przed I Komunią Świętą.

W piątek 23. rocznica Wizyty Apostolskiej Ojca Świętego Jana Pawła II w Drohiczynie. W Drohiczynie odbędzie się Diecezjalny Dzień Wspólnoty Wspólnot pod hasłem - "Błogosławieni uBOGAceni".

W przyszłą niedzielę Uroczystość Trójcy Przenajświętszej, kończy się okres spowiedzi i Komunii świętej wielkanocnej. W naszej wspólnocie parafialnej dzień I Komunii Św. Msze święte o godzinie 8.00 w kaplicy, o 9.30 i 11.00 w kościele parafialnym. Na Mszy św. o godzinie 11.00 Pierwsza Komunia Święta.