Ogłoszenia duszpasterskie z 31.07.2022 r.

Ogłoszenia duszpasterskie z 31 lipca 2022 r.
(XVIII Niedziela zwykła)
Tradycyjnie już sierpień przeżywany jest przez Kościół w Polsce jako miesiąc trzeźwości. Jesteśmy zaproszeni do podjęcia w tym czasie całkowitej abstynencji od alkoholu.

W czwartek (pierwszy miesiąca) modlitwa różańcowa o powołania kapłańskie i zakonne prowadzona przez kółka różańcowe o godzinie 18.30, a następnie Msza Św.

W piątek (pierwszy miesiąca) nabożeństwo ku czci Najświętszego Serca Pana Jezusa o godzinie 15.00 w kaplicy w Pulszach, o godzinie 19.00 w kościele parafialnym. W tym dniu nawiedzenie chorych z posługą sakramentalną w następującym porządku:
- Łubice        godz.    9.00
- Pulsze        godz.    9.30
- Mieszuki        godz.   10.30
- Niewino Leśne    godz.    11.00
- Szczepany        godz.   12.00

W sobotę 6 sierpnia (pierwsza miesiąca) Przemienienie Pańskie. Odpust w kaplicy w Pulszach. Msze święte o godzinie 9.00 i 12.00. Po Mszy świętej o godzinie 12.00 nabożeństwo do Niepokalanego Serca NMP i procesja eucharystyczna. W kościele parafialnym nabożeństwo do Niepokalanego Serca NMP o godzinie 7.00. Modlitwa różańcowa o godzinie 6.30.

W następną niedzielę (pierwsza miesiąca) po Mszy św. o godzinie 9.00 wystawienie Najświętszego Sakramentu i adoracja do sumy. O godzinie 11.30 modlitwa różańcowa, a następnie procesja eucharystyczna.