Ta strona używa plików cookies.
Polityka Cookies
Jak wyłączyć cookies? ROZUMIEM

logoParafia Rzymskokatolicka pw. św. Andrzeja Apostoła w Wyszkach

Ogłoszenia duszpasterskie z 20.11.2022 r.

Ogłoszenia duszpasterskie z 20 listopada 2022 r.
(Uroczystość Jezusa Chrystusa, Króla Wszechświata)
Dzisiaj za pobożne odmówienie Aktu poświęcenia rodziny ludzkiej Jezusowi  Chrystusowi Królowi można zyskać odpust zupełny.

W przyszłą niedzielę początek Adwentu i nowego roku liturgicznego.

W naszej parafii rekolekcje adwentowe połączone z nabożeństwem adoracyjnym odbędą się w dniach 28 - 30 listopada. Na zakończenie rekolekcji (30 listopada) wypada uroczystość św. Andrzeja Apostoła - odpust parafialny.

Zachęcam do włączenia się w akcję Caritas Diecezji Drohiczyńskiej - Torby Od Serca, które można zabrać do swoich domów i wypełnić je produktami spożywczymi z długim terminem ważności oraz środkami czystości. Swój dar - Torby Od Serca przynosimy do kościoła w pierwszą Niedzielę Adwentu (27 listopada). Będą one przekazane do Caritas Diecezji Drohiczyńskiej, który przygotuje paczki świąteczne dla potrzebujących.
Na początek strony...