Ogłoszenia duszpasterskie z 26.02.2023 r.

Ogłoszenia duszpasterskie z 26 lutego 2023 r. (I Niedziela Wielkiego Postu)

W czwartek - pierwszy miesiąca - modlitwa różańcowa o powołania kapłańskie i zakonne prowadzona przez kółka różańcowe o godzinie 17.30. Msz św. o godzinie 18.00.
W piątek - pierwszy miesiąca - nabożeństwo ku czci Najświętszego Serca Pana Jezusa w kaplicy w Pulszach o godzinie 15.00, w kościele parafialnym o godzinie 18.00. Po Mszy świętej Droga Krzyżowa. Spowiedź pół godziny przed każdą Mszą św.

W piątek od godziny 9.00 nawiedzenie chorych z posługą sakramentalną w następującym porządku: Łubice, Wyszki, Pulsze Kolonie, Szczepany, Niewino Borowe, Niewino Leśne, Mieszuki, Kowale, Pulsze.

W sobotę - pierwsza miesiąca - nabożeństwo do Niepokalanego Serca NMP o godzinie 7.00 (różaniec o godzinie 7.00, Msza św. 7.30).

W następną niedzielę - pierwsza miesiąca - po Mszy św. o godzinie 9.00 wystawienie Najświętszego Sakramentu i adoracja do godziny 12.15. Gorzkie Żale o godzinie 8.40 i 11.50.