Ogłoszenia duszpasterskie z 28.05.2023 r.

Ogłoszenia duszpasterskie z 28 maja 2023 r.
(Niedziela Zesłania Ducha Świętego)

Jutro Uroczystość NMP Matki Kościoła, Głównej Patronki Diecezji Drohiczyńskiej. Msze święte w kościele parafialnym o godzinie 9.00 i 18.00, w kaplicy o 10.45.

Nabożeństwo majowe:
•    poniedziałek - o godz. 8.40 i po Mszy św. wieczornej,
•    wtorek, środa - po Mszy św. wieczornej.

Nabożeństwo czerwcowe:
•    czwartek, piątek - po Mszy św. wieczornej,
•    sobota - po Mszy św. o godzinie 7.00,
•    niedziela o godz. 9.15.

We wtorek po nabożeństwie majowym spotkanie z dziećmi, które przygotowują się do I Komunii św., natomiast w piątek po Mszy wieczornej i nabożeństwie czerwcowym spowiedź dzieci i ich rodzin.

W czwartek (pierwszy miesiąca) modlitwa różańcowa o powołania kapłańskie i zakonne prowadzona przez kółka różańcowe o godzinie 17.30.

W piątek (pierwszy miesiąca) nabożeństwo ku czci Najświętszego Serca Pana Jezusa o godzinie 15.00 w kaplicy w Pulszach, o godzinie 18.00 w kościele parafialnym. Pół godziny przed Mszami św. możliwość skorzystania z sakramentu pokuty.
W piątek od godziny 9.00 nawiedzenie chorych z posługą sakramentalną w następującym porządku: Kowale, Łubice, Wyszki, Pulsze Kolonie, Sasiny, Szczepany, Niewino Borowe, Niewino Leśne, Mieszuki i Pulsze.

W sobotę (pierwsza miesiąca) nabożeństwo do Niepokalanego Serca NMP i nabożeństwo czerwcowe o godzinie 7.00. Msza św. o godz. 7.30.

W przyszłą niedzielę (4 czerwca) Uroczystość Trójcy Przenajświętszej. Zakończenie okresu spowiedzi i Komunii św. wielkanocnej. W naszej wspólnocie parafialnej dzień I Komunii Św. Msze święte o godzinie 8.00 w kaplicy, o 9.30 i 11.00 w kościele parafialnym. Na Mszy św. o godzinie 11.00 Pierwsza Komunia Święta.

Podziękowanie:
- za odnowienie figury Chrystusa Króla Wszechświata na placu przykościelnym i krzyża przy pomniku "Pamięci i Tożsamości Narodowej" - (wykonawcy prosili o anonimowość),
-  za gruntowne posprzątanie kościoła, uporządkowanie parkingu, skweru zieleni przy kościele, odnowienie krzyża i ławek oraz oczyszczenie kostki wokół kościoła - rodzicom dzieci I - komunijnych.
"Bóg zapłać".