Ogłoszenia duszpasterskie z 11.06.2023 r.

Ogłoszenia duszpasterskie z 11 czerwca 2023 r.
(X Niedziela zwykła)

Dziś po Mszy św. o godzinie 9.00 wystawienie Najświętszego Sakramentu i adoracja do sumy. O godzinie 11.30 modlitwa różańcowa, a następnie nabożeństwo czerwcowe, procesja eucharystyczna i Msza św.

We wtorek (13 czerwca) nabożeństwo fatimskie w kaplicy w Pulszach o godzinie 15.00.

Oktawa Bożego Ciała trwa do czwartku. Nabożeństwo czerwcowe i procesja eucharystyczna z racji oktawy Bożego Ciała dziś przed sumą, poniedziałek - czwartek o godzinie 19.00. W czwartek na zakończenie obchodów eucharystycznych poświęcenie ziół i kwiatów oraz błogosławieństwo dzieci.

W piątek (16 czerwca) Uroczystość Najświętszego Serca Pana Jezusa. W tym dniu nie obowiązuje wstrzemięźliwość od pokarmów mięsnych.

Podziękowanie:
- za przygotowanie ołtarzy na Boże Ciało,
- za zaangażowanie w procesji Bożego Ciała - bieli procesyjnej, dzieciom pierwszokomunijnym, druhom strażakom.
"Bóg zapłać".