Ogłoszenia duszpasterskie z 30 lipca 2023 r.

(XVII Niedziela zwykła)

W czwartek (pierwszy miesiąca) modlitwa różańcowa o powołania kapłańskie i zakonne prowadzona przez kółka różańcowe o godzinie 18.30.

W piątek (pierwszy miesiąca) nabożeństwo ku czci Najświętszego Serca Pana Jezusa o godzinie 15 w kaplicy w Pulszach, o godzinie 19 w kościele parafialnym. Pół godziny przed Mszami św. możliwość skorzystania z sakramentu pokuty.
W piątek od godziny 9 nawiedzenie chorych z posługą sakramentalną według następującego porządku: Kowale, Łubice, Wyszki, Pulsze Kolonie, Szczepany, Niewino Borowe, Niewino Leśne, Mieszuki i Pulsze.

W sobotę nabożeństwo do Niepokalanego Serca NMP o godzinie 7. Msza św. o godz. 7.30.

W przyszłą niedzielę święto Przemienienia Pańskiego. Msza św. w kościele parafialnym o godzinie 10. Nie będzie Mszy św. o godzinie 9 i 12.15  oraz adoracji Najświętszego Sakramentu. W kaplicy w Pulszach uroczystość odpustowa. Msza św. o godzinie 8.30 i suma odpustowa o godzinie 12.

Parafian z Warpech Starych proszę o przygotowanie wieńca dożynkowego na diecezjalne dziękczynienie za plony, które odbędzie się 9 września 2023 r. w parafii Łubin Kościelny.