Ta strona używa plików cookies.
Polityka Cookies
Jak wyłączyć cookies? ROZUMIEM

logoParafia Rzymskokatolicka pw. św. Andrzeja Apostoła w Wyszkach

Ogłoszenia duszpasterskie z 27 sierpnia 2023 r.

(XXI Niedziela zwykła)
 
W piątek (pierwszy miesiąca) nabożeństwo ku czci Najświętszego Serca Pana Jezusa o godzinie 15.00 w kaplicy w Pulszach, o godzinie 18.00 w kościele parafialnym. Pół godziny przed Mszami św. możliwość skorzystania z sakramentu pokuty.
W piątek od godziny 9.00 nawiedzenie chorych z posługą sakramentalną według następującego porządku: Niewino Leśne, Niewino Borowe, Szczepany, Wyszki, Kowale, Łubice, Mieszuki i Pulsze.

W sobotę (pierwsza miesiąca) nabożeństwo do Niepokalanego Serca NMP o godzinie 7.00. Msza św. o godz. 7.30.

Następna niedziela jest pierwszą niedzielą miesiąca. Po Mszy św. o godzinie 9.00 wystawienie Najświętszego Sakramentu i adoracja do sumy. O godzinie 11.45 modlitwa różańcowa, następnie procesja eucharystyczna i Msza św.
Na początek strony...