Ta strona używa plików cookies.
Polityka Cookies
Jak wyłączyć cookies? ROZUMIEM

logoParafia Rzymskokatolicka pw. św. Andrzeja Apostoła w Wyszkach

Ogłoszenia duszpasterskie z 5 listopada 2023 r.

(XXXI Niedziela zwykła)
Dzisiaj pierwsza niedziela miesiąca. Po Mszy św. odprawianej o godzinie 9 wystawienie Najświętszego Sakramentu i adoracja do sumy. O godzinie 11.45 modlitwa różańcowa prowadzona przez koła różańcowe.

Procesja na cmentarz z modlitwami za zamarłych w ramach oktawy Uroczystości Wszystkich Świętych:
•    dziś po sumie,
•    poniedziałek, wtorek i środa po Mszy św. wieczornej.

W sobotę (11 listopada) wypada Narodowe Święto Niepodległości. Msza św. w intencji Ojczyzny o godz. 9. Po Mszy świętej okolicznościowy program zaprezentuje młodzież naszej szkoły. Następnie złożenie kwiatów przez wyznaczone delegacje przy Pomniku Pamięci i Tożsamości Narodowej.

W przyszłą niedzielę wraz z Papieskim Stowarzyszeniem Pomoc Kościołowi w Potrzebie obchodzić będziemy XV Dzień Solidarności z Kościołem Prześladowanym. W tym roku wesprzemy modlitwą i ofiarami do puszek naszych Braci i Siostry żyjących na Bliskim Wschodzie.

Dziękujemy Strażakom z OSP Wyszki za zorganizowanie miejsc parkingowych i kierowanie ruchem przy miejscowym cmentarzu grzebalnym w Uroczystość Wszystkich Świętych.
Na początek strony...