Ta strona używa plików cookies.
Polityka Cookies
Jak wyłączyć cookies? ROZUMIEM

logoParafia Rzymskokatolicka pw. św. Andrzeja Apostoła w Wyszkach

Ogłoszenia duszpasterskie z 28 stycznia 2024 r.

(IV Niedziela zwykła)
W czwartek - pierwszy miesiąca - modlitwa różańcowa o powołania kapłańskie i zakonne prowadzona przez kółka różańcowe o godzinie 16.30.

W piątek (2 lutego) wypada święto Ofiarowania Pańskiego. Msze święte z błogosławieństwem świec w kościele parafialnym o godzinie 9 i 17, w kaplicy w Pulszach o godzinie 10.45. Taca przeznaczona jest na cele wspólnot kontemplacyjnych. Nie obowiązuje wstrzemięźliwość od pokarmów mięsnych. Jest to pierwszy piątek miesiąca. Nabożeństwo ku czci Najświętszego Serca Pana Jezusa po wszystkich Mszach świętych. Spowiedź pół godziny przed każdą Mszą świętą.

W piątek po Mszy świętej w kaplicy nawiedzenie chorych z posługą sakramentalną w Mieszukach i Pulszach.

W sobotę - pierwszą miesiąca - nabożeństwo do Niepokalanego Serca NMP o godzinie 7 (różaniec o godzinie 7, Msza św. 7.30). W sobotę z racji wspomnienia św. Błażeja - opiekuna wiernych w chorobach gardła - błogosławieństwo świec i wiernych po Mszy świętej.

W sobotę od godziny 10 nawiedzenie chorych z posługą sakramentalną w następującym porządku: Kowale, Wyszki, Niewino Borowe, Niewino Leśne.

W następna niedziela (pierwsza miesiąca) po Mszy św. o godzinie 9 wystawienie Najświętszego Sakramentu i adoracja do sumy. Modlitwę różańcową po Mszy świętej o godzinie 9 poprowadzi KŻR św. Józefa z Niewina Borowego, przed sumą KŻR św. Faustyny z Wyszek. Modlitwę ofiarujemy w intencji naszej Ojczyzny.
Na początek strony...