(VI Niedziela Wielkanocy)

W ramach wizytacji kanonicznej po Mszy św. odprawianej o godzinie 12.30 procesja na cmentarz i modlitwy za zmarłych. O godzinie 15.00 spotkanie z radą parafialną na plebanii.

Nabożeństwo majowe:
•    poniedziałek - piątek po Mszy św. o godz. 18.00;
•    sobota po Mszy św. o godzinie 7.00;
•    niedziela o godz. 8.40 i przed sumą.

W poniedziałek (13 maja) nabożeństwo fatimskie w kaplicy w Pulszach o godzinie 15.00.

W następną niedzielę (19 maja) wypada Uroczystość Zesłania Ducha Świętego. Poprzedzi ją codzienna nowenna do Ducha Świętego. Tego dnia przeżywać będziemy XIII Gminny Dzień Papieski. Porządek następujący:
•    godzina 9.00 - Msza święta w kościele parafialnym,
•    godz. 10.00 (kościół) - koncert upamiętniający św. Jana Pawła II (w wykonaniu młodzieży ze szkoły podstawowej),
•    godz. 10.30 - przemarsz ze sztandarami do Szkoły Podstawowej im. św. Jana Pawła II w Wyszkach, złożenie kwiatów przy Figurze Patrona Szkoły,
•    godzina 10.45 -  część sportowo - rekreacyjna na boisku szkolnym.

Poświęcenie pól:
środa (15 maja)        godz. 10.00   Kalinówka
czwartek (16 maja)    godz. 10.00   Mieszuki
piątek (17 maja)        godz. 19.00   Szczepany (w kościele)
sobota (18 maja)        godz. 10.00   Pulsze

(VI Niedziela Wielkanocy)

Po sumie spotkanie z kandydatami do bierzmowania i z rodzicami kandydatów.

Spowiedź kandydatów do bierzmowania w piątek o godzinie 17.

W następną niedzielę (12 maja) Uroczystość Wniebowstąpienia Pańskiego. W naszej parafii rozpoczyna się wizytacja kanoniczna.

Pierwszy dzień wizytacji przebiegać będzie według następującego porządku:

8.30 - Ingres.
9.00 - Msza św. w kościele parafialnym.
10.45 - Msza św. w kaplicy w Pulszach i modlitwy za zmarłych na miejscowym cmentarzu.
12.30 - Msza św. z bierzmowaniem, następnie procesja na cmentarz i  modlitwy za zmarłych.
15.00 - Spotkanie z radą parafialną.

Nabożeństwo majowe:
poniedziałek - piątek - po Mszy św. wieczornej,
sobota - po Mszy św. o godzinie 7,
niedziela (12 maja) - o godzinie 8.15 i przed sumą.

(V Niedziela Wielkanocy)
W czwartek (pierwszy miesiąca) modlitwa różańcowa o powołania kapłańskie i zakonne prowadzona przez kółka różańcowe o godzinie 17.30.

W piątek 3 maja:

1. Uroczystość NMP Królowej Polski. Msze święte według niedzielnego porządku - 9, 10.45 (kaplica), 12.15. Po Mszy św. odprawianej o godzinie 9 program okolicznościowy przygotowany przez młodzież ze Szkoły Podstawowej im. Św. Jana Pawła II w Wyszkach, a następnie złożenie kwiatów przez wyznaczone delegacje przy pomniku "Pamięci i Tożsamości Narodowej".

2. Nabożeństwo ku czci Najświętszego Serca Pana Jezusa o godzinie 8.40 i po Mszy św. o godzinie 12.15, w kaplicy w Pulszach także po Mszy św.
3. Nawiedzenie chorych z posługą sakramentalną od godziny 15 według następującego porządku: Kowale, Wyszki, Niewino Borowe, Niewino Leśne, Mieszuki, Pulsze.

4. Nie obowiązuje wstrzemięźliwość od pokarmów mięsnych.

W sobotę (pierwsza miesiąca) nabożeństwo do Niepokalanego Serca NMP i nabożeństwo majowe o godzinie 7.

Następna niedziela jest pierwszą niedzielą miesiąca. Po Mszy św. o godzinie 9 wystawienie Najświętszego Sakramentu i adoracja do sumy. Modlitwę różańcową po Mszy św. o godzinie 9 prowadzi KR Matki Bożej Dobrej Rady z Wyszek, o godzinie 11.30 KR św. Faustyny z Wyszek. Przed sumą  (na zakończenie adoracji) procesja eucharystyczna.

Nabożeństwo majowe: w środę i czwartek po Mszy świętej o godzinie 18, w piątek o godzinie 8.40 i po sumie, w sobotę o godzinie 7, w przyszłą niedzielę o godzinie 8.40 i przed sumą.

Ofiary złożone na tacę w przyszłą niedzielę przeznaczone będą na Wyższe Seminarium Duchowne w Drohiczynie.

W następną niedzielę po sumie spotkanie z kandydatami do bierzmowania i z rodzicami kandydatów.

(IV Niedziela Wielkanocy)

W przyszłą niedzielę po sumie spotkanie z dziećmi, które przygotowują się do I Komunii świętej.

(III Niedziela Wielkanocy)

Dzisiaj Niedziela biblijna. Rozpoczyna się Tydzień biblijny (14 - 20 kwietnia).

W następną niedzielę (21 kwietnia) po sumie spotkanie z kandydatami do bierzmowania i z rodzicami kandydatów.