(XVI Niedziela zwykła)
W piątek (26 lipca) w naszej wspólnocie parafialnej uroczystość odpustowa ku czci św. Anny. Msze święte o godzinie 11 (suma odpustowa) i 18. W tym dniu w naszej parafii nie obowiązuje wstrzemięźliwość od pokarmów mięsnych.

W przyszłą niedzielę (28 lipca) Diecezjalna Pielgrzymka Małżeństw i Rodzin do Sanktuarium w Prostyni. Szczegóły dostępne na tablicy ogłoszeń  oraz tutaj.

W przyszłą niedzielę po każdej Mszy św. błogosławieństwo kierowców i pojazdów mechanicznych.

XXXIV Piesza Pielgrzymka Drohiczyńska na Jasną Górę odbędzie się w dniach 1-15 sierpnia. Zapisy od 27 lipca w Bazylice w Bielsku Podlaskim. Pielgrzymi duchowi zapisują się we własnej parafii.
(XV Niedziela zwykła)

W niedzielę 28 lipca Diecezjalna Pielgrzymka Małżeństw i Rodzin do Sanktuarium Trójcy Świętej i św. Anny w Prostyni. Szczegóły dostępne na tablicy ogłoszeń oraz tutaj.

XXXIV Piesza Pielgrzymka Drohiczyńska na Jasną Górę odbędzie się w dniach 1-15 sierpnia. Więcej informacji na tablicy ogłoszeń (także u ks. Proboszcza).

(XIV Niedziela zwykła)

Dzisiaj pierwsza niedziela miesiąca. Po Mszy św. o godzinie 9 wystawienie Najświętszego Sakramentu i adoracja do sumy. Modlitwę różańcową po Mszy świętej o godzinie 9 prowadzi KR św. Faustyny z Niewina Borowego, przed sumą (o godz. 11.40) KR św. Faustyny z Wyszek. Po różańcu procesja eucharystyczna i Msza św.

W sobotę (13 lipca) nabożeństwo fatimskie w kaplicy w Pulszach o godzinie 15.

Taca z przyszłej niedzieli (14 lipca) przeznaczona jest na cele diecezjalne.

Dziękuję wczorajszym nowożeńcom - Martynie i Łukaszowi - za ofiarowanie kwiatów do naszej świątyni parafialnej.

(XIII Niedziela zwykła)

W tym tygodniu wypada pierwszy czwartek, piątek, sobota i niedziela miesiąca.

W czwartek modlitwa różańcowa o powołania kapłańskie i zakonne prowadzona przez kółka różańcowe o godzinie 17.30.
W piątek nabożeństwo ku czci Najświętszego Serca Pana Jezusa w kaplicy w Pulszach o godzinie 15, w kościele parafialnym o godzinie 18.00. Spowiedź ok. pół godziny przed każdą Mszą św.

W piątek od godziny 9 nawiedzenie chorych z posługą sakramentalną według następującego porządku:
Wyszki, Niewino Borowe, Niewino Leśne, Mieszuki, Pulsze.

W sobotę nabożeństwo do Niepokalanego Serca NMP o godzinie 7. Msza św. 7.30.

W następną niedzielę po Mszy św. o godzinie 9 wystawienie Najświętszego Sakramentu i adoracja do sumy. Modlitwę różańcową po Mszy świętej o godzinie 9 prowadzi KR św. Faustyny z Niewina Borowego, przed sumą (o godz. 11.40) KR św. Faustyny z Wyszek. Po różańcu procesja eucharystyczna i Msza św.

(XII Niedziela zwykła)
Nabożeństwo czerwcowe:

poniedziałek - piątek - po Mszy św. wieczornej,
sobota, niedziela - o godzinie 8.40 i przed sumą.

W sobotę (29 czerwca) wypada uroczystość św. Apostołów Piotra i Pawła. Msze św. według niedzielnego porządku. Taca w tym dniu przeznaczona jest do dyspozycji Stolicy Apostolskiej. W modlitwie polecać będziemy Bogu solenizanta bpa Piotra.

Podziękowanie -

- Parafianom z Sasin za wykonanie prac porządkowych na cmentarzu grzebalnym w Wyszkach.
- Parafianom z Pulsz za wykonanie prac porządkowych wokół kaplicy i na cmentarzu grzebalnym w Pulszach.
- Wczorajszym nowożeńcom - Andżelice i Łukaszowi - za ofiarowanie kwiatów do naszej świątyni parafialnej.

Bóg zapłać!