(XXIX Niedziela zwykła)
- niedziela - po Mszy św. odprawianej o godzinie 9 i o godzinie 11.45.

Dzisiaj modlitwę różańcową po Mszy świętej o godzinie 9 prowadzi KR św. Weroniki i św. Jana Pawła II z Pulsz, przed sumą (o godz. 11.45) KR św. Faustyny z Wyszek, w przyszłą niedzielę po Mszy św. o godzinie 9 KR św. Faustyny z Warpech Starych, przed sumą (o godzinie 11.45) KR św. Faustyny z Wyszek.

Ofiary zbierane na tacę w przyszłą niedzielę przeznaczone będą na Wyższe Seminarium Duchowne w Drohiczynie.

Parafianom z SASIN dziękuję za uporządkowanie cmentarza grzebalnego w Wyszkach. Bóg zapłać!
(XXVIII Niedziela zwykła)
Dzisiaj obchodzimy Dzień Papieski. Ofiary składane do puszek przeznaczone są na Fundację Dzieło Nowego Tysiąclecia.

- niedziela - po Mszy św. odprawianej o godzinie 9 i o godzinie 11.45.

Dzisiaj modlitwę różańcową po Mszy świętej o godzinie 9 prowadzi KR Matki Bożej Dobrej Rady z Wyszek, przed sumą (o godz. 11.45) KR św. Faustyny z Wyszek, w przyszłą niedzielę po Mszy św. o godzinie 9 KR św. Weroniki i św. Jana Pawła II z Pulsz, przed sumą (o godzinie 11.45) KR św. Faustyny z Wyszek.

Jutro obchodzony będzie Dzień Edukacji Narodowej. Modlitwę różańcową ofiarujemy w intencji nauczycieli i wychowawców.

W piątek obchodzimy święto św. Łukasza. Modlitwę różańcową ofiarujemy w intencji pracowników służby zdrowia.

W najbliższą niedzielę rozpoczyna się Tydzień Misyjny. Taca przeznaczona będzie na fundusz misyjny.

Sprzątanie cmentarza zaplanowane jest na 16 października (środa) od godziny 9. O podjęcie tego zadania proszę parafian z Sasin.

O kwiaty (chryzantemy) do kościoła na Uroczystość Wszystkich Świętych zatroszczą się parafianie z Wyszek - część wschodnia.

Wszelkie prace prowadzone na cmentarzu (np. wymiana nagrobków, stawianie nowych nagrobków, poważniejsze prace renowacyjne przy nagrobkach) zgłaszamy w kancelarii parafialnej.

(XXVII Niedziela zwykła)
- niedziela - po Mszy św. odprawianej o godzinie 9 i o godzinie 11.45.

Dzisiaj modlitwę różańcową po Mszy świętej o godzinie 9 prowadzi KR św. Wincentego a Paulo z Mieszuk, przed sumą (o godz. 11.45) KR św. Faustyny z Wyszek, w przyszłą niedzielę po Mszy św. o godzinie 9 KR Matki Bożej Dobrej Rady z Wyszek, przed sumą (o godzinie 11.45) KR św. Faustyny z Wyszek.

W poniedziałek wypada wspomnienie N.M.P. Różańcowej - święto patronalne kół różańcowych. Na wspólną modlitwę różańcową na godzinę 17 zapraszam wszystkie kółka różańcowe z parafii.

W następną niedzielę (13 października) nabożeństwo fatimskie w kaplicy w Pulszach o godzinie 15. W kaplicy nie będzie Mszy św. o godzinie 10.45.

W przyszłą niedzielę obchodzony będzie Dzień Papieski. Ofiary składane do puszek przeznaczone będą na Fundację Dzieło Nowego Tysiąclecia.

W najbliższą niedzielę po Mszy św. o godzinie 12.15 spotkanie z rodzicami dzieci, które przygotowują się do I Komunii św.

(XXVI Niedziela zwykła)
We wtorek rozpoczyna się październik - miesiąc modlitwy różańcowej. W dni powszednie - od wtorku do piątku - różaniec o godzinie 17, w sobotę o godzinie 7, w niedzielę po Mszy św. odprawianej o godzinie 9 i o godzinie 11.45.

We wszystkie niedziele października po Mszy św. o godzinie 9 wystawienie Najświętszego Sakramentu i adoracja do sumy (w ramach adoracji różaniec).

Za odmówienie części różańca (5 tajemnic) można zyskać odpust zupełny.

W czwartek (pierwszy miesiąca) modlitwa różańcowa o powołania kapłańskie i zakonne prowadzona przez kółka różańcowe o godzinie 17.00, a następnie Msza św.

W piątek (pierwszy miesiąca) nabożeństwo ku czci Najświętszego Serca Pana Jezusa w kaplicy w Pulszach o godzinie 15, w kościele parafialnym o godzinie 17.

W ramach przygotowania do bierzmowania młodzież klasy VII obchodzi pierwsze piątki miesiąca.

W piątek od godziny 9 nawiedzenie chorych z posługą sakramentalną w następującym porządku: Kowale, Wyszki, Niewino Borowe, Niewino Leśne, Mieszuki, Pulsze.

W sobotę (pierwsza miesiąca) różaniec i nabożeństwo do Niepokalanego Serca NMP o godzinie 7. Msza św. o godz. 7.30.

W następną niedzielę (pierwsza niedziela miesiąca) po Mszy św. o godzinie 9 wystawienie Najświętszego Sakramentu i adoracja do sumy. Modlitwę różańcową po Mszy świętej o godzinie 9 prowadzi KR św. Wincentego a Paulo z Mieszuk, przed sumą (o godz. 11.45) KR św. Faustyny z Wyszek. Na zakończenie adoracji procesja eucharystyczna. Następnie Msza św.

Ofiary zebrane na tacę w przyszłą niedzielę przeznaczone będą na dzieła charytatywne podejmowane przez Caritas Diecezji Drohiczyńskiej.

I Komunia święta (klasa III) - 15 czerwca 2025 - godzina 11.
(XXV Niedziela zwykła)
Zachęcam do modlitwy w intencji oddalenia klęski powodzi i w intencji wszystkich poszkodowanych w wyniku powodzi w południowo - zachodniej części naszej Ojczyzny.

Dzisiaj - zgodnie z zarządzeniem Biskupa Drohiczyńskiego - zostanie przeprowadzona zbiórka ofiar na rzecz poszkodowanych w powodzi. Proszę o włączenie się również w tę formę pomocy poszkodowanym.