
(12 Niedziela zwykła)
W piątek (26 czerwca) o godzinie 8 Msza św. dziękczynna na zakończenie roku szkolnego. Zapraszam społeczność tutejszej szkoły i rodziców.
Nabożeństwo czerwcowe:
poniedziałek, wtorek, środa, piątek - godz. 18.30
czwartek - godz. 19.30
sobota - godz. 7.30
niedziela - godz. 8.40