Ta strona używa plików cookies.
Polityka Cookies
Jak wyłączyć cookies? ROZUMIEM

logoParafia Rzymskokatolicka pw. św. Andrzeja Apostoła w Wyszkach

Ogłoszenia duszpasterskie z 18.12.2022 r.

Ogłoszenia duszpasterskie z 18 grudnia 2022 r.
(IV Niedziela Adwentu)
Roraty w środę o godzinie 18.00, w sobotę o godzinie 7.00.

W sobotę Wigilia Bożego Narodzenia. Tradycyjnie przeżywamy ten dzień z zachowaniem wstrzemięźliwości od pokarmów mięsnych. Wieczerza wigilijna ma charakter religijny (wspólna modlitwa, czytanie słowa Bożego, śpiew kolęd).

W następną niedzielę uroczystość Narodzenia Pańskiego. Pasterka o północy. Poprzedzi ją śpiew kolęd. W ciągu dnia Msze święte w kościele parafialnym o godzinie 9.00 i 12.15; w kaplicy w Pulszach o godzinie 10.45.

Serdecznie dziękuję za odśnieżenie parkingów przykościelnych, także za składane ofiary na potrzeby parafii - "Bóg zapłać".
Na początek strony...