Ta strona używa plików cookies.
Polityka Cookies
Jak wyłączyć cookies? ROZUMIEM

logoParafia Rzymskokatolicka pw. św. Andrzeja Apostoła w Wyszkach

Ogłoszenia duszpasterskie z 29.01.2023 r.

Ogłoszenia duszpasterskie z 29 stycznia 2023 r.
(IV Niedziela zwykła)

W czwartek (2 lutego) wypada święto Ofiarowania Pańskiego. Msze święte z błogosławieństwem świec w kościele parafialnym o godzinie 9.00 i 17.00, w kaplicy w Pulszach o godzinie 10.45. Taca przeznaczona jest na cele wspólnot kontemplacyjnych. Jest to pierwszy czwartek miesiąca. Modlitwa różańcowa o powołania kapłańskie i zakonne prowadzona przez kółka różańcowe o godzinie 16.30.

W piątek (3 lutego) we wspomnienie św. Błażeja - opiekuna wiernych w chorobach gardła - błogosławieństwo świec i wiernych. Pierwszy piątek miesiąca - nabożeństwo ku czci Najświętszego Serca Pana Jezusa w kaplicy w Pulszach o godzinie 15.00, w kościele parafialnym o godzinie 17.00. Spowiedź pół godziny przed każdą Mszą św.

W piątek od godziny 9.00 nawiedzenie chorych z posługą sakramentalną w następującym porządku: Wyszki, Kowale, Łubice, Szczepany, Niewino Borowe, Niewino Leśne, Mieszuki, Pulsze.

W sobotę (pierwsza miesiąca) nabożeństwo do Niepokalanego Serca NMP o godzinie 7.00 (różaniec o godzinie 7.00, Msza św. 7.30).

W następną niedzielę (pierwsza miesiąca) po Mszy św. o godzinie 9.00 wystawienie Najświętszego Sakramentu i adoracja do sumy. O godzinie 11.45 modlitwa różańcowa prowadzona przez kółka różańcowe.

W tym roku ze względu na niedzielę nie obchodzi się wspomnienia św. Agaty (5 lutego). Jednak po każdej Mszy św. odbędzie się błogosławieństwo chleba i wody.
Na początek strony...