Ta strona używa plików cookies.
Polityka Cookies
Jak wyłączyć cookies? ROZUMIEM

logoParafia Rzymskokatolicka pw. św. Andrzeja Apostoła w Wyszkach

Ogłoszenia duszpasterskie z 24 września 2023 r.

(XXV Niedziela zwykła)

W następną niedzielę rozpoczyna się październik - miesiąc modlitwy różańcowej. Jest to także pierwsza niedziela miesiąca. Po Mszy św. o godzinie 9 wystawienie Najświętszego Sakramentu i adoracja do sumy. Różaniec prowadzony przez kółka różańcowe po Mszy św. o godzinie 9 i 11.45. Na zakończenie adoracji procesja eucharystyczna.

Ofiary złożone na tacę w przyszłą niedzielę przeznaczone będą na dzieła charytatywne.

Uroczystość I Komunii świętej odbędzie się dnia 26 maja 2024 roku na Mszy świętej o godzinie 11.

Sakrament bierzmowanie będzie udzielony dnia 12 maja 2024 roku na Mszy świętej o godzina 9.  W ramach przygotowania kandydaci do bierzmowania (uczniowie klasy VII i VIII) obchodzą pierwsze piątki miesiąca.
Na początek strony...