Ta strona używa plików cookies.
Polityka Cookies
Jak wyłączyć cookies? ROZUMIEM

logoParafia Rzymskokatolicka pw. św. Andrzeja Apostoła w Wyszkach

Ogłoszenia duszpasterskie z 29 października 2023 r.

(XXX Niedziela zwykła)

W poniedziałek i wtorek modlitwa różańcowa o godzinie 17.00.

W środę wypada Uroczystość Wszystkich Świętych. Msze święte w kościele parafialnym o godzinie 8.00 i 11.30 (z procesją na cmentarz i modlitwami za zmarłych), w kaplicy w Pulszach o godzinie 9.30 (z procesją i modlitwami za zmarłych).

W czwartek wspomnienie Wszystkich Wiernych Zmarłych. Msze święte w kościele parafialnym o godzinie 9.00 (z procesją wokół kościoła i modlitwami za zmarłych) i 17.00, w kaplicy w Pulszach o godzinie 11.00 (z procesją i modlitwami za zmarłych). Przed Mszami świętymi modlitwy wypominkowe za zmarłych.

W dniach od  1 do 8 listopada można zyskać odpust zupełny za pobożne nawiedzenie cmentarza i odmówienie modlitwy za zmarłych. Odpust ten wolno ofiarować jedynie za jednego zmarłego. Stąd procesja na cmentarz z modlitwami za zmarłych w piątek po Mszy św. wieczornej, w sobotę po Mszy św. o godzinie 7.30, w niedzielę po sumie.

W piątek (pierwszy miesiąca) nabożeństwo ku czci Najświętszego Serca Pana Jezusa w kaplicy w Pulszach o godzinie 15.00, w kościele parafialnym o godzinie 17.00.

W piątek od godziny 9.00 nawiedzenie chorych z posługą sakramentalną w następującym porządku: Kowale, Łubice, Wyszki, Szczepany, Niewino Borowe, Niewino Leśne, Mieszuki, Pulsze.

W sobotę (pierwsza miesiąca) nabożeństwo do Niepokalanego Serca NMP o godzinie 7.00 (różaniec o godzinie 7.00, Msza św. 7.30).

W następna niedziela (pierwsza miesiąca) po Mszy św. o godzinie 9.00 wystawienie Najświętszego Sakramentu i adoracja do sumy. O godzinie 11.45 modlitwa różańcowa.
Na początek strony...