Ta strona używa plików cookies.
Polityka Cookies
Jak wyłączyć cookies? ROZUMIEM

logoParafia Rzymskokatolicka p.w. św. Andrzeja Apostoła w Wyszkach

20. 05. 11

Intencje Mszy Św. 11. ? 17.05.2020 r.

 

Poniedziałek

18.00

+ Jan, Maria, Józef, Antonina of. Antoni

18.30

poświęcenie pól - Tworki

 

Wtorek

9.00

poświęcenie pól - Sasiny

18.00

o Boże błogosł., opiekę Matki Bożej dla Marty i Artura; of. Rodzice

 

Środa

18.00

+ Anna Sawicka; of. Helena

19.00 (kaplica)

+ Romuald Olszański; of. Żona z dziećmi

 

Czwartek

18.00

o Boże błogosł., opiekę Matki Bożej dla dzieci i wnuków; of. Halina

18.30

poświęcenie pól - Kowale

 

Piątek

18.00

o zdrowie i Boże błogosł. dla rodzin Łuczajów i Miluskich; of. Bronisława

18.30

+ Stanisław Perkowski (7 dz.); of. Rodzina

 

Sobota

9.00

Poświęcenie pól - Niewino Leśne

18.00

+ Franciszka Kamieńska (1 r.)

 

Niedziela

9.00

+ Anna, Józef, Stanisław; of. Rodzina Borowskich

10.45

+ Bronisława (14 r.), Jan (2 r.); of. Wnuczek Łukasz z rodziną

12.15

Za Parafian

 

20. 05. 03

Intencje Mszy Św. 4. ? 10.05.2020 r.

 

Poniedziałek

18.00

+ Tadeusz Miluski; of. Córka Ewa

18.30

o zdrowie dla Lucyny; of. Córka

 

Wtorek

18.00

+ Zygmunt, Tadeusz, Albina, Bronisława, Aleksandra, Wanda; of. Krystyna

18.30

+ Antoni Niewiński (7 dz.); of. Rodzina

 

Środa

9.00

poświęcenie pól - Łuczaje

18.00

+ Stanisław, Julia, Józef Leszczyńscy; of. Zdzisława

 

Czwartek

17.30

o Boże błogosł. pracy, dobytku, rodzinie; of. Tadeusz

18.00

o powołania kapłańskie, zakonne, misyjne, charyzmatyczne; of. Alina

 

Piątek

9.30

Poświęcenie pól - Kalinówka

18.00

+ Cecylia (r. ś.), Dominik; of. Waldemar

 

Sobota

10.00

Poświęcenie pól - Warpechy Stare

18.00

+ Stanisław Warpechowski, Stanisław Olszański; of. Czesława

 

Niedziela

9.00

+ Tadeusz Borowski, Emil Sygocki; of. Rodzina Borowskich

10.45

+ Leokadia Warpechowska (9 r.); of. Rodzina Nazarków

12.15

Za Parafian

 

20. 04. 25

Intencje Mszy Św. 27.04. ? 3.05.2020 r.

 

Poniedziałek

7.00

+ zm. z rodz. Mierzwińskich: Marianna, Antoni, Ludwik, Władysława, Wiesława Olszewska; of. Romualda

 

Wtorek

7.00

+ Marianna, Bogumił, Stanisław, Barbara Teresa; of. Anna

 

Środa

7.00

+ Romualda (5 r.), Delfina, Jan, Hryniewiccy; of. Dominika

 

Czwartek

7.00

+ Kazimierz Malinowski (1 r.); of. Syn

 

Piątek

9.00 (kaplica)

+ Helena, Zygmunt Niewińscy; of. Córka Krystyna

18.00

+ Ewa Falkowska (5 r.); of. Mąż

 

Sobota - Uroczystość NMP Królowej Polski

9.00

Za Ojczyznę

10.45

o Boże błogosł. w pracy, dobytku, rodzinie Roguckich

12.15

o Dary Ducha Świętego dla maturzysty Arkadiusza; of. Rodzice

 

Niedziela

 

9.00 + Eugenia Niewińska (10 r.); of. Lech

10.45

poświęcenie pól - Pulsze

12.15

o Boże błogosł. w pracy, dobytku, rodzinie Zdrojkowskich z Niewina B.

 

20. 04. 19

Intencje Mszy Św. 20. ? 26.04.2020 r.

 

Poniedziałek

 7.00

  1. + Kazimierz Falkowski (r.ś.); of. Irena
  2. + Stanisław, Zofia, Mieczysław Łuczaj; of. Regina

 

Wtorek

7.00

  1. O Boże błogosł., opiekę Matki Bożej dla Małgorzaty i Wojciecha oraz dzieci; of. Rodzice
  2. (Poza parafią) Dziękczynno-błagalna; of. Regina

 

Środa

7.00

  1. + Ignacy, Bogumiła; of. Wnuczka
  2. + Irena Perkowska; of. Anna

 

Czwartek

7.00

  1. + Wojciech, Wiktoria, Czesław Karpiesiuk; of. Walentyna
  2. + Irena Perkowska; of. KŻR z Wyszek/ Anna

 

Piątek

7.00

  1. + Zofia, Jerzy Zalewscy, Marian Bolesta; of. Rodzina
  2. + zm. z rodziny Warpechowskich i B.; of. Piotr

 

Sobota

7.00

  1. + Rafał, Edyta, Aleksandra, Dawid; of. Stanisław
  2. + Kazimierz, Marianna, Stanisław, Jan Falkowscy; of. Regina

 

Niedziela

9.00

+ Jan, Kazimiera, Radosław Zielińscy, Janina, Józef Kozłowscy; of. Jadwiga

10.45

o Boże błogosł. dla Natalii, Wojciecha i Tomasza; of. Rodzice

12.15

o Boże błogosł., opiekę Matki Bożej dla KŻR z Wyszek/Anna

 

20. 04. 12

Intencje Mszy Św. 13. ? 19.04.2020 r.

 

Poniedziałek Wielkanocny

9.00

+ Aleksander, Emilia; of. Syn Roman

10.45

o Boże błogosł. dla Huberta, Jakuba i Katarzyny; of. Dziadkowie

12.15

o Boże błogosł. dla Agnieszki i Patryka, Edyty i Janusza, Ewy i Tadeusza

 

Wtorek

18.00

+ Wacław (20 r.); of. Czesław

 

Środa

7.00

+ Irena, Bolesław, Teresa, Jadwiga Kowalczuk of. Józef

 

Czwartek

7.00

+ Marianna Łuczaj (5 r.), Jan; of. Bronisław

 

Piątek

7.00

+ Stanisław, Anna Chomiccy; of. Synowie

7.25

+ Stanisław Łuczaj (30); of. Dzieci

 

Sobota

7.00

o szczęśliwe rozwiązanie dla Marty; of. Rodzice

 

Niedziela Miłosierdzia Bożego

9.00

Za Parafian

10.45

+ Franciszek, Tadeusz, Alfons, Kazimiera z rodz. Bazylewskich; of. Janina

12.15

+ Jan, Anna, Czesław Brzezińscy, Anna Skrzypkowska, Zofia Niewińska; of. Antoni

 

Na początek strony...