Ogłoszenia duszpasterskie z 24 grudnia 2023 r.

(IV Niedziela Adwentu)

Jutro uroczystość Narodzenia Pańskiego. Pasterka będzie sprawowana o północy. W ciągu dnia Msze święte w kościele parafialnym o godzinie 9 i 12.15; w kaplicy w Pulszach o godzinie 10.45.

We wtorek (26 grudnia) święto św. Szczepana, pierwszego męczennika. Msze święte w kościele parafialnym o godzinie 9 i 12.15; w kaplicy w Pulszach o 10.45.

W środę święto św. Jana, apostoła i ewangelisty. Po Mszy św. błogosławieństwo wina.

W przyszłą niedzielę Święto Świętej Rodziny: Jezusa, Maryi i Józefa. Jest to dzień modlitw o świętość małżeństw i rodzin. Po sumie nabożeństwo dziękczynne za łaski kończącego się roku kalendarzowego.

Życzę, aby Święta Narodzenia Zbawiciela świata umocniły naszą wiarę, wzbudziły wzajemną miłość i przyniosły nadzieję na lepsze jutro.
Niech Dzieciątko Jezus znajdzie miejsce w każdej rodzinie, w każdym sercu człowieczym, niech napełni swoim pokojem i błogosławieństwem!

X.E.S.