Ta strona używa plików cookies.
Polityka Cookies
Jak wyłączyć cookies? ROZUMIEM

logoParafia Rzymskokatolicka pw. św. Andrzeja Apostoła w Wyszkach

Ogłoszenia duszpasterskie z 31 grudnia 2023 r.

(Niedziela Świętej Rodziny)
Jutro (1 stycznia 2024) uroczystością Świętej Bożej Rodzicielki Maryi rozpoczynamy nowy rok kalendarzowy. Można zyskać odpust zupełny za udział w publicznym odmówieniu lub odśpiewaniu hymnu "O Stworzycielu, Duchu, przyjdź". Jest to również dzień modlitw o pokój.

W czwartek (pierwszy miesiąca) modlitwa różańcowa o powołania kapłańskie i zakonne prowadzona przez kółka różańcowe o godzinie 16.30.

W piątek (pierwszy miesiąca) nabożeństwo ku czci Najświętszego Serca Pana Jezusa w kaplicy w Pulszach o godzinie 15, w kościele parafialnym o godzinie 17. Spowiedź pół godziny przed Mszami świętymi.

W piątek od godziny 9 nawiedzenie chorych z posługą sakramentalną w następującym porządku: Kowale, Łubice, Wyszki, Szczepany, Niewino Borowe, Niewino Leśne, Mieszuki, Pulsze.

W sobotę wypada uroczystość Objawienia Pańskiego. Msze święte według niedzielnego porządku. Poświęcenie kadzidła i kredy. Taca przeznaczona jest na fundusz misyjny. Jest to również pierwsza sobota miesiąca. Nabożeństwo do Niepokalanego Serca NMP o godzinie 8.30.

W następną niedziela święto Chrztu Pańskiego. Zakończenie okresu Narodzenia Pańskiego. Jest to także pierwsza niedziela miesiąca. Po Mszy św. o godzinie 9 wystawienie Najświętszego Sakramentu i adoracja do sumy. Modlitwę różańcową po Mszy św. o godzinie 9 prowadzi KR św. Teresy z Wyszek, przed sumą KR św. Faustyny z Wyszek.

W przyszłą niedzielę o godzinie 14 spotkanie z radą parafialną.

Wizyta duszpasterska odbędzie się według następującego porządku:

•    wtorek (2 stycznia)        od godziny 9    Kowale
•    środa (3 stycznia)        odwołane
•    czwartek (4 stycznia)        od godziny 9    Mieszuki
•    sobota (6 stycznia)        od godziny 15    Wyszki - ul. Nowa 1

Na początek strony...