Ogłoszenia duszpasterskie z 1 kwietnia 2024 r.

(Poniedziałek w oktawie Wielkanocy)

Uroczystość Wielkanocną obchodzi się przez osiem dni (tzw. oktawa). Ze względu na uroczystość (taki charakter ma cała oktawa) w najbliższy piątek nie obowiązuje wstrzemięźliwość od pokarmów mięsnych.

W tym tygodniu pierwszy czwartek, piątek, sobota i niedziela miesiąca.

W czwartek modlitwa różańcowa o powołania kapłańskie i zakonne prowadzona przez kółka różańcowe o godzinie 17.30.

W piątek nabożeństwo ku czci Najświętszego Serca Pana Jezusa w kaplicy w Pulszach o godzinie 15.00, w kościele parafialnym o godzinie 18.00. Spowiedź pół godziny przed każdą Mszą św.
Nawiedzenie chorych z posługą sakramentalną w piątek od godziny 9.00 według następującego porządku: Kowale, Wyszki, Szczepany, Niewino Borowe, Niewino Leśne, Mieszuki, Pulsze.

W sobotę nabożeństwo do Niepokalanego Serca NMP o godzinie 7.00 (różaniec o godzinie 7.00, Msza św. o 7.30).

W najbliższą niedzielę (II Niedziela Wielkanocna - Niedziela Miłosierdzia Bożego) rozpoczyna się Tydzień Miłosierdzia. Ofiary zbierane na tacę przeznaczone będą na dzieła charytatywne. Po Mszy św. o godzinie 9.00 wystawienie Najświętszego Sakramentu i adoracja do sumy. Modlitwę różańcową po Mszy świętej o godzinie 9.00 prowadzi KR św. Andrzeja z Warpech Nowych, przed sumą KR św. Faustyny z Wyszek. Przed sumą procesja eucharystyczna.