Ogłoszenia duszpasterskie z 28 kwietnia 2024 r.

(V Niedziela Wielkanocy)
W czwartek (pierwszy miesiąca) modlitwa różańcowa o powołania kapłańskie i zakonne prowadzona przez kółka różańcowe o godzinie 17.30.

W piątek 3 maja:

1. Uroczystość NMP Królowej Polski. Msze święte według niedzielnego porządku - 9, 10.45 (kaplica), 12.15. Po Mszy św. odprawianej o godzinie 9 program okolicznościowy przygotowany przez młodzież ze Szkoły Podstawowej im. Św. Jana Pawła II w Wyszkach, a następnie złożenie kwiatów przez wyznaczone delegacje przy pomniku "Pamięci i Tożsamości Narodowej".

2. Nabożeństwo ku czci Najświętszego Serca Pana Jezusa o godzinie 8.40 i po Mszy św. o godzinie 12.15, w kaplicy w Pulszach także po Mszy św.
3. Nawiedzenie chorych z posługą sakramentalną od godziny 15 według następującego porządku: Kowale, Wyszki, Niewino Borowe, Niewino Leśne, Mieszuki, Pulsze.

4. Nie obowiązuje wstrzemięźliwość od pokarmów mięsnych.

W sobotę (pierwsza miesiąca) nabożeństwo do Niepokalanego Serca NMP i nabożeństwo majowe o godzinie 7.

Następna niedziela jest pierwszą niedzielą miesiąca. Po Mszy św. o godzinie 9 wystawienie Najświętszego Sakramentu i adoracja do sumy. Modlitwę różańcową po Mszy św. o godzinie 9 prowadzi KR Matki Bożej Dobrej Rady z Wyszek, o godzinie 11.30 KR św. Faustyny z Wyszek. Przed sumą  (na zakończenie adoracji) procesja eucharystyczna.

Nabożeństwo majowe: w środę i czwartek po Mszy świętej o godzinie 18, w piątek o godzinie 8.40 i po sumie, w sobotę o godzinie 7, w przyszłą niedzielę o godzinie 8.40 i przed sumą.

Ofiary złożone na tacę w przyszłą niedzielę przeznaczone będą na Wyższe Seminarium Duchowne w Drohiczynie.

W następną niedzielę po sumie spotkanie z kandydatami do bierzmowania i z rodzicami kandydatów.