Ta strona używa plików cookies.
Polityka Cookies
Jak wyłączyć cookies? ROZUMIEM

logoParafia Rzymskokatolicka pw. św. Andrzeja Apostoła w Wyszkach

Ogłoszenia duszpasterskie z 25 czerwca 2023 r.

(XII Niedziela zwykła)
Nabożeństwo czerwcowe: poniedziałek - piątek - po Mszy św. wieczornej.
W czwartek - 29 czerwca - uroczystość św. Apostołów Piotra i Pawła. Msze św. w kościele parafialnym o godzinie 9 i 19, w kaplicy o godzinie 10.45. Taca w tym dniu przeznaczona jest do dyspozycji Stolicy Apostolskiej. W modlitwie polecać będziemy Bogu solenizanta bpa Piotra.
W pierwszą sobota miesiąca lipca nabożeństwo do Niepokalanego Serca NMP o godzinie 7. Msza św. o godz. 7.30. Następna niedziela jest pierwszą niedzielą miesiąca. Po Mszy św. o godzinie 9 wystawienie Najświętszego
Sakramentu i adoracja do sumy. O godzinie 11.45 modlitwa różańcowa, następnie procesja eucharystyczna i Msza św.
Taca z następnej niedzieli przeznaczona jest na cele diecezjalne.
Na początek strony...