Ta strona używa plików cookies.
Polityka Cookies
Jak wyłączyć cookies? ROZUMIEM

logoParafia Rzymskokatolicka pw. św. Andrzeja Apostoła w Wyszkach

Ogłoszenia duszpasterskie z 2 lipca 2023 r.

(XIII Niedziela zwykła)

W czwartek (pierwszy miesiąca) modlitwa różańcowa o powołania kapłańskie i zakonne prowadzona przez kółka różańcowe o godzinie 18.30.
W piątek (pierwszy miesiąca) nabożeństwo ku czci Najświętszego Serca Pana Jezusa o godzinie 15 w kaplicy w Pulszach, o godzinie 19 w kościele parafialnym. Pół godziny przed Mszami św. możliwość skorzystania z sakramentu pokuty.
W piątek od godziny 9 nawiedzenie chorych z posługą sakramentalną według następującego porządku: Kowale, Łubice, Wyszki, Pulsze Kolonie, Sasiny, Szczepany, Niewino Borowe, Niewino Leśne, Mieszuki i Pulsze.
Na początek strony...