Ta strona używa plików cookies.
Polityka Cookies
Jak wyłączyć cookies? ROZUMIEM

logoParafia Rzymskokatolicka pw. św. Andrzeja Apostoła w Wyszkach

Ogłoszenia duszpasterskie z 25 lutego 2024 r.

(II Niedziela Wielkiego Postu)

Dziś po Mszy św. odprawianej o godzinie 12.15 nauka dla kandydatów do bierzmowania i ich rodziców.

W piątek (pierwszy miesiąca) nabożeństwo ku czci Najświętszego Serca Pana Jezusa w kaplicy w Pulszach o godzinie 15.00, w kościele parafialnym o godzinie 17.30. Po Mszy świętej Droga Krzyżowa. Spowiedź pół godziny przed każdą Mszą św.

W sobotę (pierwsza miesiąca) nabożeństwo do Niepokalanego Serca NMP o godzinie 7.00 (różaniec o godzinie 7.00, Msza św. 7.30).

Nawiedzenie chorych z posługą sakramentalną odbędzie się w następującym porządku:
 
Piątek od godziny 9.00 - Kowale, Wyszki, Mieszuki, Pulsze.

Sobota od godziny 9.00 - Pulsze Kolonie, Sasiny, Szczepany, Niewino Borowe, Niewino Leśne.

W następną niedzielę (pierwsza miesiąca) po Mszy św. o godzinie 9.00 wystawienie Najświętszego Sakramentu i adoracja do sumy. Modlitwę różańcową po Mszy świętej o godzinie 9.00 poprowadzi KŻR św. Wincentego a Paulo z Mieszuk, przed sumą KŻR św. Faustyny z Wyszek. Modlitwę ofiarujemy w intencji naszej Ojczyzny. Gorzkie Żale o godzinie 8.40 i 12.00.
Na początek strony...