Ta strona używa plików cookies.
Polityka Cookies
Jak wyłączyć cookies? ROZUMIEM

logoParafia Rzymskokatolicka pw. św. Andrzeja Apostoła w Wyszkach

Ogłoszenia duszpasterskie z 18 lutego 2024 r.

(I Niedziela Wielkiego Postu)

W czwartek włączamy się w Diecezjalną Sztafetę Modlitw o Powołania. Msza św. i stosowne modlitwy o godzinie 7. Zachęcam także do podjęcia tego dnia postu w intencji powołań.

W piątek rozpoczynamy w naszej parafii rekolekcje wielkopostne. Msze święte o godzinie 9, 11 i 17. Na Mszę św. o godzinie 11 zapraszam uczniów szkoły podstawowej (klasy III - VIII).  Po Mszy św. Droga Krzyżowa dla dzieci i młodzieży szkolnej. Droga Krzyżowa dla dorosłych po Mszy św. wieczornej.

W sobotę drugi dzień rekolekcji. Msze święte w kościele parafialnym o godzinie 9 i 12.15, w kaplicy w Pulszach o godzinie 10.45.

W piątek i sobotę możliwość skorzystania z sakramentu pokuty.

W przyszłą niedzielę zakończenie rekolekcji. Po Mszy św. odprawianej o godzinie 12.15 nauka dla kandydatów do sakramentu bierzmowania i ich rodziców. Ofiary złożone na tacę będą przeznaczone do dyspozycji ks. Rekolekcjonisty.

Gorzkie Żale w każdą niedzielę Wielkiego Postu o godzinie 8.40 i 12.00.

W Bazylice w Bielsku Podlaskim w dniach 16 - 17 i 24 marca 2024 r. odbędzie się kurs przedmałżeński. Więcej informacji znajduje się na plakacie umieszczonym na tablicy ogłoszeń oraz pod poniższym linkiem:

Bazylika w Bielsku Podlaskim

 

Na początek strony...