Ogłoszenia duszpasterskie z 26 maja 2024 r.

(Uroczystość Trójcy Przenajświętszej)

Dzisiaj zakończenie okresu spowiedzi i Komunii św. wielkanocnej.

W czwartek (30 maja) Uroczystość Najświętszego Ciała i Krwi Pana Jezusa - Boże Ciało. W tym dniu Msze święte według następującego porządku:
•    godzina 8 - w kaplicy w Pulszach,
•    godzinie 9.30 i 12.15 - w kościele parafialnym.
Po Mszy św. o godzinie 9.30 procesja eucharystyczna do czterech ołtarzy - przy szkole podstawowej, przy Urzędzie Gminy, przy Domu Kultury, na parkingu przykościelnym.

W oktawie Bożego Ciała procesja eucharystyczna - w piątek po Mszy św. wieczornej, w sobotę przed Mszą św. poranną, w niedzielę przed sumą.

Dzieci pierwszokomunijne przeżywają Biały Tydzień.

W sobotę (pierwsza miesiąca) nabożeństwo do Niepokalanego Serca NMP, nabożeństwo czerwcowe i procesja eucharystyczna o godzinie 7. Następnie Msza św.

W następną niedzielę po Mszy św. o godzinie 9 wystawienie Najświętszego Sakramentu i adoracja do sumy. Modlitwę różańcową po Mszy świętej o godzinie 9 prowadzi KR św. Faustyny z Niewina Leśnego, przed sumą (o godz. 11.30) KR św. Faustyny z Wyszek. Po różańcu nabożeństwo czerwcowe, procesja eucharystyczna i Msza św.

Nabożeństwo majowe:
poniedziałek, wtorek, środa, piątek - po Mszy św. wieczornej,
czwartek - o godzinie 9.15.

Nabożeństwo czerwcowe:
sobota - o godzinie 7,
niedziela - o godzinie 8.40 i przed sumą.

Poświęcenie pól:
poniedziałek (27 maja)    godz. 19    Tworki (w kościele)
wtorek (28 maja)        godz. 9    Łubice, Łuczaje (w kościele)
                godz. 11    Niewino Leśne (w kościele)
                godz. 19    Zakrzewo (w kościele)
piątek (31 maja)        godz.    9    Warpechy Nowe (w kościele)
                godz. 19    Wyszki, Krupice (tylko procesja)
sobota (1 czerwca)    godz. 10    Niewino Borowe

Podziękowanie:

Rodzicom dzieci I - komunijnych - za lekcjonarze mszalne, kwiaty do kościoła, gruntowne posprzątanie kościoła, wykonane prace porządkowe przy kościele i parkingu.

Pani Katechetce Renacie - za wymierny wkład w przygotowanie dzieci do przyjęcia I Komunii św.

"Bóg zapłać".