Ogłoszenia duszpasterskie z 2 czerwca 2024 r.

(IX Niedziela zwykła)

Dziś po Mszy św. o godzinie 9 wystawienie Najświętszego Sakramentu i adoracja do sumy. O godzinie 11.30 modlitwa różańcowa, a następnie nabożeństwo czerwcowe, procesja eucharystyczna i Msza św.

Procesja eucharystyczna z racji oktawy Bożego Ciała po Mszy św. odprawianej o godzinie 18. W czwartek na zakończenie obchodów eucharystycznych poświęcenie ziół i kwiatów oraz błogosławieństwo dzieci. Z racji pierwszego czwartku miesiąca modlitwa różańcowa o powołania kapłańskie i zakonne prowadzona przez kółka różańcowe o godzinie 17.30.

W piątek przypada uroczystość Najświętszego Serca Pana Jezusa. Jest to także pierwszy piątek miesiąca. Nabożeństwo ku czci Najświętszego Serca Pana Jezusa w kaplicy w Pulszach o godzinie 15, w kościele parafialnym o godzinie 18. Spowiedź pół godziny przed każdą Mszą św. W tym dniu nie obowiązuje wstrzemięźliwość od pokarmów mięsnych.
W piątek od godziny 9 nawiedzenie chorych z posługą sakramentalną według następującego porządku:
Kowale, Wyszki, Sasiny, Szczepany, Niewino Borowe, Niewino Leśne, Mieszuki, Pulsze.

Nabożeństwo czerwcowe:
poniedziałek - piątek - po Mszy św. wieczornej,
sobota - po Mszy św. o godzinie 7,
niedziela - o godzinie 8.40 i przed sumą.

Poświęcenie pól:
wtorek (11 czerwca) - godz. 19 - Wyszki, Krupice (rozpoczęcie przy krzyżu na ul. Bielskiej, po procesji Msza św. w kościele).

Podziękowanie:
- za przygotowanie ołtarzy na Boże Ciało,
- za zaangażowanie w procesji Bożego Ciała - bieli procesyjnej, dzieciom pierwszokomunijnym, druhom strażakom.

"Bóg zapłać".