Ta strona używa plików cookies.
Polityka Cookies
Jak wyłączyć cookies? ROZUMIEM

logoParafia Rzymskokatolicka p.w. św. Andrzeja Apostoła w Wyszkach

Diecezjalny Dzień Młodzieży Serpelice 2017

17. 09. 08

zaproszenie

W imieniu Księdza Biskupa i organizatorów serdecznie zapraszamy 14 września do Serpelic młodzież z całej Diecezji wraz z nauczycielami, księżmi i katechetami. Niech nikogo nie zabraknie tego dnia na Kalwarii Podlaskiej.

Tegoroczne spotkanie młodzieży przebiegać będzie pod hasłem: „Idźcie i głoście” i wpisuje się w hasło Roku Duszpasterskiego. Jako ludzie wierzący, wszyscy posłani jesteśmy przez Jezusa Chrystusa aby dawać świadectwo wiary. W Święto Podwyższenia Krzyża Świętego chcemy zgłębiać tajemnicę Bożej miłości i nauczania Piotra naszych czasów Papieża Franciszka najpierw uczestnicząc w katechezach a później w koncercie i w końcu przeżywając Ofiarę Mszy św. na Kalwarii podlaskiej w Serpelicach. Tradycyjnie wszystkie grupy przywożą ze sobą krzyże i tablice informujące o grupie.

Wiecej na stronie http://mlodziez.drohiczynska.pl

Na początek strony...