Ta strona używa plików cookies.
Polityka Cookies
Jak wyłączyć cookies? ROZUMIEM

logoParafia Rzymskokatolicka p.w. św. Andrzeja Apostoła w Wyszkach

"Narodził się nam Zbawiciel" - Boże Narodzenie A.D. 2019

19. 12. 25

... daj nam, Boże, udział w bóstwie Chrystusa, który przyjął nasze człowieczeństwo. (Liturgia Mszy Świętej)

Bóg się narodził jako Człowiek. Odwieczne Słowo Boga zamieszkało na naszej ziemi. Znalazło miejsce w gęstwinie naszych spraw do załatwienia, problemów do rozwiązania, niedostatków sprawiedliwości, poczucia krzywdy i niedocenienia, małych i większych osiągnięć, mozolnej pracy z odrobiną satysfakcji - czyli witaj wśród nas!
Zanurzyłeś się w ziemskiej rzeczywistości, ale swoją niemowlęcą rączką wskazujesz nam inny, lepszy świat: miłości Boga, która ufa człowiekowi, życia bez końca, radości nieprzemijającej. Pozwalasz nawet już tu na ziemi zakosztować słodyczy tego nowego życia.
Oto JESTEM, KTÓRY JESTEM z wami aż do skończenia świata.
Zjednoczeni z Nowonarodzonym Panem dajmy światu światło prawdy, pokażmy potęgę dobra i twórzmy krajobraz pięknego życia. Wszystkim Parafianom i Przyjaciołom naszej parafii życzę błogosławionych Świąt Bożego Narodzenia.

Ks. Andrzej - proboszcz

Na początek strony...