Ta strona używa plików cookies.
Polityka Cookies
Jak wyłączyć cookies? ROZUMIEM

logoParafia Rzymskokatolicka p.w. św. Andrzeja Apostoła w Wyszkach

Życzenia wielkanocne

20. 04. 11

Kochani Parafianie!
Chrystus Zmartwychwstał, Alleluja!

W takiej formie nikt z nas jeszcze nie przeżywał Świąt Wielkanocnych. Koronawirus jak głaz przytłoczył działalność wielu gałęzi gospodarki, postawił bariery w relacjach społecznych, wywołał lęk, strach przed nieznaną dotąd chorobą, który przygniótł wiele ludzkich serc.
Czy jest nadzieja? Tak, jest nią Jezus Chrystus, nasz Pan Zmartwychwstały! Doceniamy ciężką pracę służby zdrowia, wysiłki wielu ludzi, dzięki którym możemy przeżywać ten trudny czas, ale tylko Chrystus, który wyszedł z grobu, zwyciężył śmierć i wysłużył nowe życie udziela nam tego cudownego Wielkanocnego daru, dzięki któremu spokojnie możemy się zmierzyć z różnego rodzaju brakami, ograniczeniami, z obawą o życie doczesne swoje i swoich bliskich. Bo to życie, które otrzymaliśmy od Boga w Jezusie Chrystusie nigdy się nie kończy.
Niech Zmartwychwstały Pan będzie nam wszystkim źródłem odważnej wiary, radości ducha i niezachwianej nadziei.

Błogosławionych Świąt Wielkanocnych życzy Proboszcz

Na początek strony...