Ta strona używa plików cookies.
Polityka Cookies
Jak wyłączyć cookies? ROZUMIEM

logoParafia Rzymskokatolicka pw. św. Andrzeja Apostoła w Wyszkach

Zmiany w parafii wyszkowskiej

21. 07. 18

W ubiegłą niedzielę (11 lipca 2021 r.) pożegnaliśmy proboszcza księdza doktora Andrzeja Ulaczyka, który przyjął funkcję dziekana i proboszcza Parafii Wniebowzięcia Najświętszej Maryi Panny w Brańsku. Dziękując księdzu Andrzejowi za jego pracę dla naszej parafii, poświęcenie i oddanie życzymy, aby w Brańsku mógł dalej realizować swoje powołanie i z radością jak do tej pory pracował dla Kościoła.

A u nas serdecznie i z nadzieją witamy księdza kanonika doktora Edwarda Sitnika, który przejął naszą parafię po ks. Andrzeju.

Ks. Proboszczowi życzymy wytrwałości i odwagi w realizowaniu wyznaczonych celów. Niech nie zabraknie ludzkiej życzliwości, wsparcia we wszystkich troskach i poczynaniach dla dobra naszej wspólnoty parafialnej, niech Jezus Chrystus wspiera i błogosławi, niech obdarza mocą Ducha Świętego i jego darami.

 

Na początek strony...